Lietuvos karo akademijoje kariūnai galės studijuoti pagal naują studijų programą

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija naujais mokslo metais jaunuolius kviečia studijuoti pagal atnaujintą ir papildytą viešojo administravimo studijų programą Gynybos ir saugumo institucijų valdymas (>>>).

 

Lietuvos karo akademijoje kartu su kariniu ir lyderio rengimu ši programa sudaro unikalią galimybę plėsti pažiūras, tapti atvira ir nebijančia iššūkių asmenybe, gebančia suburti aplink save komandą, kartu siekiančią užtikrinti valstybės gynybą ir saugumą.

 

Programoje nagrinėjama gynybos ir saugumo institucijų sisteminė sąveika, vadybos ir administravimo metodai, skirti pagrįstiems sprendimams priimti ir įgyvendinti. Kariūnai bus mokomi efektyviai taikyti viešojo administravimo, vadybos, teisės ir ekonomikos žinias, sprendžiant realius klausimus, kylančius gynybos ir saugumo institucijų veikloje, atliekant jos analizę ir vertinimą.

 

Studijuodami pagal naują programą kariūnai taip pat įgis bendrųjų universitetinių žinių, kurių privalo turėti kiekvienas karininkas, siekiantis įgyvendinti savo profesinius tikslus. Bus taikomi inovatyvūs mokymo metodai, kurie padės kariūnams įgyti organizacinių gebėjimų, išmokti taupyti ir planuoti savo ir institucijos finansus ir laiką, greitai ir kokybiškai spręsti problemas, strategiškai mąstyti.

 

Baigusiems Gynybos ir saugumo institucijų valdymo studijų programą suteikiamos galimybės įsidarbinti Lietuvos krašto apsaugos sistemos ar kitose valstybės saugumą užtikrinančiose institucijose. Universitetinių studijų diplomas patvirtins viešojo administravimo bakalauro kvalifikaciją.

 

 

 

Asmenys, norintys tapti savo komandos lyderiais ir nebijantys iššūkių, galvojantys apie karjeros galimybes gynybos ir saugumo institucijose, kviečiami rinktis naują Lietuvos karo akademijos studijų programą, pagal kurią Akademijoje bus pradėta dėstyti naujais 2014–2015 mokslo metais.

 

K. Dijoko nuotraukos.

Grįžti atgal
2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.