Beveik visi baigę BKM nusprendė tęsti tarnybą

„Esu labai sujaudintas ir nustebintas, nes tik vakar sužinojau, kad esu vienas iš trijų geriausiai baigusių kursą. Labai norėjau tapti kariu ir tapau juo”, – sakė laikinasis jaunesnysis eilinis Mantas Vasiliauskas atvykęs iš Telšių ir tarnybą pradėsiantis Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione.

Laukiamajame jautėsi jaudulis, nes kiekvienas karys tikėjosi jam tinkančios tarnybos vietos ir pagal gyvenamąją vietą, ir pagal galimybes. Posėdžio sprendimais jaunuoliai nenusivylė. Tik trys jaunuoliai dėl asmeninių priežasčių išleisti į atsargą, ketinantys ateityje pradėti tarnybą, kai tik leis aplinkybės. Kariai pradės tarnybą „Geležinio vilko” brigados batalionuose: LDK Kęstučio, LDK Algirdo ar Karaliaus Mindaugo, Karinėse jūrų ir oro pajėgose, J. Vitkaus inžinerijos, Gen. R. Giedraičio artilerijos, Gedimino štabo ir kt. batalionuose.


Po pirmojo etapo dėl įvairių priežasčių pasitraukė 30 jaunuolių. Dalis jų apgailestavo, kad dėl traumų negali tęsti, tad pasveikę žadėjo grįžti į pratęsti kursą.


BKM organizuojami nuo 2009 m. lapkričio mėnesio, o šiuo metu tarnybą pradėjo 14-oji BKM laida. Artimiausia BKM laida tarnybą pradės lapkričio 7 d., o gruodžio 10 d. organizuojami paskutiniai BKM šiais metais.


Daugiau informacijos www.karys.lt arba nemokamu telefonu 8 80012340.
G.Tiškos nuotraukos

Grįžti atgal
2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.