Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis trečiadienį, vasario 7 d. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje pristatė ministerijos parengtą visuotinės karo prievolės įvedimo galimybių vertinimą.

Skaityti daugiau...

Vasario 10 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje įvyko Lietuvos kariuomenės jaunesniųjų karininkų vadų mokymų (JKVM) klausytojų priesaikos ceremonija, kurios metu priesaikos žodžius ištarė 64 Karo akademijoje ir Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione JKVM dalyvaujantys kariai. 13 JKVM I kurso klausytojų jau yra prisiekę anksčiau kaip kariai savanoriai, bazinių karinių mokymų dalyviai ar atlikę nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą.

Skaityti daugiau...

 

Jau šį ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo prasideda paroda „Studijos 2018“. Parodoje dalyvaus daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų.

 

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image