Rugpjūčio 16 d. į Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalioną atvyko 51 privalomosios pradinės karo tarnybos karys. Naujos šauktinių laidos kariai iš Šiaulių, Kauno, Panevėžio ir Pakruojo apskričių Oro gynybos batalione pradės 9 mėnesius truksiančią tarnybą. Keturi profesinės karo tarnybos kariai atliks 11 savaičių truksiančius bazinius karinius mokymus ir vėliau tarnybą tęs Karinių oro pajėgų daliniuose.

Skaityti daugiau...

 

Vadovaujantis Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo 65 straipsniu,  nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT) atliekantiems kariams visos sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos krašto apsaugos sistemos ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose iš Krašto apsaugos ministerijai skirtų lėšų, NPPKT kariai nėra draudžiami privalomuoju sveikatos draudimu.

 

Skaityti daugiau...

 

Grįžimas iš užsienio ir mestos studijos. Tikėjimas Konstitucija ir kario garbe bei pavyzdingo visuomenės nario vaidmeniu. Nuolatos zujančios kameros ir nuovargis, kai norisi būti „kietu“. Taip apie savo tarnybą kalba vienos didžiausių pasaulio televizijų „Al Jazeera“ žvaigždėmis tapę pirmieji Lietuvos šauktiniai Stasys Vasiliauskas ir Aironas Babkauskas.

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image